4 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

alt-icon

Rahatlık ve Taşıma

Gelinliği giyecek olan kişi gelindir, O halde gelinin zevki ve kararı önemli olmalıdır, gelinlik almaya çok fazla insanla çıkmak kadar tehlikeli olan ikinci faktör ise çok fazla yer gezmek ve fazlaca gelinlik modeli görmektir, bu durum gelinin aklının karışmasına neden olacaktır.

Bir başka tehlike ise gelinliğin seçiminde büyüklerden ve yaşlılardan çekinip susulmasıdır.
Gelin ne istediğini, neyi beğendiğini rahatlıkla söylemelidir. Gelin adayı vücut hatalarını kapatacak ya da en aza indirecek çareler olduğunu bilmelidir.

Gelinlik seçiminde, bu işi profesyonelce yapan, dikiş kalitesi iyi olan yerler tercih edilmelidir. Fiyatı uygun diye alınan gelinliklerin büyük hayal kırıklıkları ve pişmanlıklara yol açtığı unutulmamalıdır. Bilinmelidir ki gelinlik özel ve bir kere alınır.

Gelinlik yük olmamalı, hareketlerinizi kısıtlamamalıdır. Örneğin kır düğününde çok dar modeller uygun olmayabilir.
Kısa boylulara ve minyon tipli gelin adaylarına çok fazla kapalı gelinlik önerilmez.Kilolu bayanlara A kesim modeller daha güzel durmaktadır. Kalın belli bayanlarda verev ince drapeler olmalı, fazla nakıştan kaçınılmamalıdır.

30 yılı aşkın zamanda binlerce gelinlik ürettik. En büyük müşteri potansiyelimiz, müşteri memnuniyeti ve tavsiye ile gelen müşterilerimizdir.
Burda Gelinlik ve Moda Evi Tüm gelin adaylarına mutluluklar diler…